Olimpiadaların Nəticələri

Tədbirlər planına uyğun olaraq istedadlı şagirdlərlə məqsədyönlü işlər aparılır, onların fəaliyyətinin istiqamətləndirilməsinə qayğı göstərilir. Bu qayğının nəticəsidir ki, hər il şagirdlərimiz Respublika fənn olimpiadalarının qalibləri olurlar

Şagirdin soyadı, adı Fənlər Yer İllər Müəllim/soyadı, adı
1 Ağamalıyev Mehman Riyaziyyat III 1996 Xəlilov Fikrət
2 Əliyev Aqil İnformatika (Danimarka) I 1996 Kərimova Azilə
3 Hacıyev Pərviz Riyaziyyat (Hindistan) IV 1996 Xəlilov Fikrət
4 Əliyev İlkin Riyaziyyat III 1996 Xəlilov Fikrət
5 Hacıyev Pərviz Riyaziyyat (Argentina) I 1997 Xəlilov Fikrət
6 Nəsibova Aynurə Biologiya II 1997 Əhmədli Aygün
7 Hacıyeva Aynurə Biologiya III 1998 Əhmədli Aygün
8 Hidayətli Emin Biologiya IV 1999 Əhmədli Aygün
9 Hidayətli Emin Biologiya II 2000 Əhmədli Aygün
10 Əfəndiyeva Vüsalə Azərb dili və ədəb III 2000 Tahirova Sona
11 Yusifov Ruslan Biologiya IV 2001 Əhmədli Aygün
12 Kərimov Azər Riyaziyyat I 2001 Asaliyev Adil
13 Hobolova Ülviyyə Azərb dili və ədəb I 2001 Həsənova Tərlan
14 Əliyev Altay Biologiya IV 2002 Əhmədli Aygün
15 Kərimov Azər Riyaziyyat I 2002 Asaliyev Adil
16 Əliyev Altay Biologiya I 2003 Əhmədli Aygün
17 Kərimova Aynurə Biologiya II 2005 Əhmədli Aygün
18 Əliquliyev Ceyhun Biologiya II 2004 Əhmədli Aygün
19 Musayeva Günel Kimya II 2005 Həmişəyeva Esmeralda
20 Səmədova Gülnar Biologiya II 2006 Əhmədli Aygün
21 Oruclu Püstəxanım Biologiya II 2007 Əhmədli Aygün
22 Səmədova Gülnar Fizika I 2007 Məmmədov Şamxal
23 Şabəddinli Nicat Azərb. dili və ədəb III 2008 Bilalova Sahilə
24 Məmmədzadə Gültən Biologiya II 2008 Əhmədli Aygün
25 Zakirli Ləman Tarix IV 2008 Səmədov Abbasağa
26 İsmayılov Özal Tarix IV 2008 Səmədov Abbasağa
27 Şabəddinli Nicat Azərb. dili və ədəb II 2009 Bilalova Sahilə
28 Muxtarlı Aqil Fərrux Kimya IV 2009 Muxtarov Fərrux
29 Hacınskaya Ziba Azərb. dili və ədəb III 2009 Həsənova Tərlan
30 Əlimərdanov Elnur Riyaziyyat IV 2009 Məmmədov Sabir
31 İbrahimov Cəlal Kimya IV 2009 Muxtarov Fərrux
32 Hacılı Fərid Çingiz Tarix III 2010 Yaqubov İsgəndər
33 Musayeva Gülüstan Kimya IV 2010 Muxtarov Fərrux
34 Kərimli Əli Mahir Azərb. dili və ədəb II 2010 Əliyeva Könül
35 Məmmədov Şahlar Riyaziyyat IV 2011 İmanov Rafil
36 Əliyev Əli Riyaziyyat IV 2011 İmanov Rafil
37 Əliyeva Türkan Biologiya IV 2011 Məmmədova Ellada
38 İsmayılzadə İlqar Fizika III 2011 Məmmədov Şamxal
39 Əlizadə Gövhər Azərb. dili və ədəb IV 2011 Həsənova Tərlan
40 Kərimli Əli Ədəbiyyat II 2011 İsgəndərova Günay
41 Babazadə Amil Riyaziyyat III 2011 İmanov Rafil
42 İbrahimov Cəlal Kimya IV 2011 Şirinov Fərrux